۰۷۶-۴۴۴ ۶۱ ۲۳۷

۰۷۶-۴۴۴ ۶۱ ۰۰۱

شرکت تضامنی ناقدی نیا و شرکاء کیش

 با مجوز رسمی از بانک مرکزی  شماره ثبت: ۸۱۵۰

.انجام عملیات خرید و فروش فقط از طریق دریافت اصل درخواست و در محل صرافی (جزیره کیش) امکان پذیر است

حواله ارزی

.انجام حواله ارزی در صرافی کیش، تنها برای مشتریان شناخته شده، امکان پذیر است

 

.لذا قبل از هر چیز مشتری باید به عضویت سامانه صرافی درآید. برای عضویت مدارک شخصی یا شرکتی مورد نیاز است

 

:در صرافی کیش حوالجات به دو طریق انجام می شود

 آ 1 . حواله بانکی: نقل و انتقال بانکی در حوزه بین المللی

مشتریان صرافی کیش پس از دریافت شماره مشتری خود، درخواستهای حواله شان را به صرافی ( از طریق : ایمیل، فکس، ...) ارسال می نمایند، لذا تنها با ارائه مشخصات ذینفع حواله، ارسال حواله بانکی به هر کجای دنیا امکان پذیر خواهد بود.

از آن جا که صرافی کیش در ارتباط تنگاتنگ با شرکت هم گروه خود در امارات (دارای مجوز حواله دار ارزی از بانک مرکزی امارات ) و دیگر شرکتهای هم گروه خود در چین، هنگ کنگ ، ترکیه و... است، ارائه سرویس و خدمات به مشتریان با سرعت و امنیت بالاتری امکان پذیر شده است.

   ا2 . حواله دستی: تحویل غیر بانکی ، به صورت چک یا نقدی

در این نوع حواله ها نیز، مشتری، پس از دریافت شماره مشتری خود، معادل ارزیِ مبلغ پرداخت کرده به صرافی کیش را به صورت چک یا نقدی در دبی دریافت می نماید و بر عکس.

________________________________

صرافی کیش، سرویس و خدمات ویژه ای خاصِ صادر کنندگان فراهم نموده است. با استفاده از این طرح، صادر کنندگان محترم می توانند، ارز مورد نظر خود را در هر کجای دنیا به حسابهای شرکتهای هم گروه این صرافی در امارات، هنگ کنگ، چین، ترکیه و... واریز نموده و سپس، معادل ریالی آن را با بهترین نرخ در حساب بانکی خود در ایران، در اسرع وقت دریافت نمایند.

برای دریافت شماره حساب و اعلام هزینه ها و کارمزد کارگزاری و... بعد از دریافت شماره مشتری از صرافی ما ، با مدیر فروش صرافی تماس بگیرید.

Copyright 2018 SarafiKish.com . All Rights Reserved

طراحی و پیاده سازی : سافت سیستم

آخرین بروزرسانی

صرافی کیش