۰۷۶-۴۴۴ ۶۱ ۲۳۷

۰۷۶-۴۴۴ ۶۱ ۰۰۱

شرکت تضامنی ناقدی نیا و شرکاء کیش

 با مجوز رسمی از بانک مرکزی  شماره ثبت: ۸۱۵۰

.انجام عملیات خرید و فروش فقط از طریق دریافت اصل درخواست و در محل صرافی (جزیره کیش) امکان پذیر است

چگونه در صرافی کیش مشتری شویم؟ (حقیقی و حقوقی)

 مشتری عزیز: صرافی کیش به منظور ارائه خدمات بهتر به شما و سهولت در امر ارسال مدارک این صفحه را ایجاد نموده تا بتوانید شماره مشتری خود را در اسرع وقت  دریافت نمایید و در صرافی ما مشتری شوید. بدین منظور شما پس از تأیید بررسی انجام حواله خود  ، توسط کارشناسان ما در صفحه بررسی انجام حواله، باید فرم های مورد نیاز را پس از دانلود از وب سایت رسمی صرافی كيش تکمیل و آنها را به همراه مدارک مورد نیاز، برای صرافی در مرحله اول از طریق سایت در این صفحه ارسال نمایید،بدیهی است بخش پشتیبانی مشتریان پس از دریافت الکترونیکی مدارک و فرمهای مذکور، در اسرع وقت این پروسه را با اختصاص دادن یک شماره منحصر به فرد ، به شما کامل می نماید، تا شما بتوانید در فرصت مناسب مدارک و اصل امضا شده ی فرمها را به  آدرس صرافی ارسال نمایید .

 در صورتي که مايليد مشتري صرافی ما شويد، لازم است ابتدا فرم بررسی انجام حواله را تکميل و ارسال نماييد، پس از تاييد فرم مذکور، جهت دريافت کد مشتری اقدام نماييد.

 

 صرافي كيش از ارائه هرگونه خدمات و انجام حواله پرونده هاي ناقص معذور است.

 

فرم شماره یک (فرم پذيرش مسوولیت صرافی كيش) تنها یکبار جهت تکمیل پرونده مشتری توسط مشتری پر می شود و نهایتا اصل آن باید برای صرافی ما (شرکت تضامنی ناقدی نیا و شرکاء کیش)از طریق پست ارسال  شود.

 

در قسمت توضیحات، حتما خلاصه ای از پیش بینی درخواستهای حواله خود در آینده، شامل دلیل حوالجات، امکان ارائه پرو فرما،حدود مبلغ هر حواله و میانگین حوالجات در ماه، مقصد حواله و شرکت یا شخص بودن دریافت کننده و... را ذکر کنید.

شماره مشتری حقوقی
شماره مشتری حقیقی

Copyright 2018 SarafiKish.com . All Rights Reserved

طراحی و پیاده سازی : سافت سیستم

آخرین بروزرسانی

صرافی کیش