شرکت تضامنی ناقدی نیا و شرکاء کیش

 با مجوز رسمی از بانک مرکزی  شماره ثبت: ۸۱۵۰

۰۷۶-۴۴۴ ۶۱ ۲۳۷

۰۷۶-۴۴۴ ۶۱ ۰۰۱

.انجام عملیات خرید و فروش فقط از طریق دریافت اصل درخواست و در محل صرافی (جزیره کیش) امکان پذیر است

CASH.TT

صرافی کیش موفق به اخذ نمایندگی انحصاری از سامانه کش تی تی (CASH.TT) شد.

با وجود تحریم های گسترده در شرایطی که معاملات ارز در کشور عزیزمان ایران با مشکلات فراوانی رو به روست، صرافی کیش توانست پس از تلاش های فراوان از طریق شرکت های هم گروه خود در خارج از کشور، موفق به اخذ نمایندگی انحصاری از این سامانه گردد.لذا مشتریان عزیزمان از هم اکنون می توانند از طریق این سامانه (CASH.TT) نرخ در لحظه ارز مورد نظر خود را مشاهده و در آینده نزدیک معامله نمایند.

  سامانه کش تی تی با اعلام نرخ آنلاین یکی از سامانه های انتقال ارز به سراسر دنیا می باشد. که با قابلیت نمایش آنلاین نرخ خرید و فروش، مشتریان را قادر می سازد که در لحظه ارز مورد نظر خود را معامله و معادل ریالی آن را از طریق نمایندگی رسمی خود (صرافی کیش) دریافت و یا به حساب این نماینده واریز نمایند.

 

  از هم اکنون همه ایرانیان (مقیم ایران و خارج از کشور)میتوانند نرخ ارز قابل معامله را بصورت زنده و در لحظه در (CASH.TT) مشاهده نمایندو در آینده نزدیک با مراجعه به آدرس CASH.TT قادر به ایجاد حساب کاربری جهت انجام حواله خود خواهند بود.

  این سرویس جدید, امکان خرید ارزجهت انتقال به کشورهای مختلف، جهت واریز به حساب و در برخی موارد پرداخت نقدی در مقدارهای متفاوت را برای مشتریان فراهم میکند.

 مزیت بارز دیگر این سرویس امکان انجام حواله بدون نیاز به مراجعه فیزیکی به محل صرافی و نهایتا صرفه جویی در زمان و هزینه میباشد.

  صرافی کیش مفتخر است که در شرایط تحریم گامی دیگر برای آسایش و رفاه هموطنان خود برداشته و امید است که بزودی با توسعه شبکه کارگزاران,سرویس موجود, کشورهای بیشتری را در برگیرد.

 

 

 

Copyright 2019 SarafiKish.com . All Rights Reserved

طراحی و پیاده سازی : سافت سیستم

آخرین بروزرسانی

صرافی کیش
صرافی کیش

.انجام عملیات خرید و فروش فقط از طریق دریافت اصل درخواست و در محل صرافی (جزیره کیش) امکان پذیر است